0535 488 19 12 - 0532 785 99 05 - 0553 391 53 91
Evden eve nakliyatta tercihiniz
10 yılı aşkın bir süredir, İstanbul içi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu 10 yılı aşkın sürede işini bilen ,güvenilir, başarılı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve evden eve nakliyatta usta bir firma olmayı başardık. Evden eve ve ofisten ofise konusunda ambalajlı paketleme, hasara karşı önlem ve güvenli çalışmak prensibimiz oldu.Uzman ekibimiz eşyalarınızın nasıl taşınması gerektiğini tespit edip gerekli ambalajlama ve güvenli paketleme hizmetlerini gerçekleştirdikten sonra sorunsuz bir nakliyat hizmeti vermek için çalışmaktadır.istanbul nakliyat firması olarak sizleri güvenilir bir sisteme taşıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hizmetlerimiz

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağcılar evden eve nakliyat – evden eve nakliyat hizmetlerimiz ; dinamik , yeterli seviye ve teçhizata sahip çalışma arkadaşlarımızla her zaman hazırız.

Hizmetlerimiz genel olarak

Evden eve Nakliyat

Ofisten Ofise Nakliyat

Paketleme

Şehirler arası Nakliyat

olarak Sıralanabilir.

Siz bize ulaşıp evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizi söyledikten sonra , biz size kesin bir fiyat veriyoruz. Eğer expert hizmetine de gerek varsa ücretsiz olarak bu hizmeti de sağlıyoruz. Taşıma işlemi daha başlamadan sizin evinizin ve evinizdeki eşyaların durumunu öğrenerek biz de gerekli hazırlıklarımızı yapıyoruz ve bir saat – gün belirliyoruz.

Taşıma işleminden önce eğer paketlenmemiş ya da koruyucu malzemesi olmayan eşyalarınız varsa biz onları da paketliyoruz (pet graft ve 3katman koruyucu) ve aracımıza taşıma işlemine başlıyoruz. Hedef Adrese varıldığında önce bir analiz yapıyoruz ve eşya taşıma işlemine tekrar başlıyoruz. Hedef Adresinizde bizim taşımayı yaparken eşyaları nereye yerleştireceğimiz anlatan bir kişinin olması yeterlidir.

Evinizde eşyalarınızı istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Eğer takılması , yerine monte edilmesi gereken eşyalarınız da varsa onları da sizin için hazır hale getiriyoruz.

Siz bize taşıma işlemi bitmiştir diyene kadar elimizden geldiğince evinizin içindeki işlere de yardım ediyoruz. Yapmamızın gerekli olduğu ve Yapabileceğimiz herşeyi yapıyoruz.

Bu süreç aynen anlattığımız gibi işler ise sorunsuz bir evden eve nakliyat işlemini daha gerçekleştirmiş olmanın verdiği huzur ile nakliyat istanbul olarak sizinle el şıkışarak teşekkürlerimizi iletiyor ve gidiyoruz.

evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

bağcılar evden eve nakliyat

Nakliyat

Root Warez