0535 488 19 12 - 0532 785 99 05 - 0553 391 53 91
Evden eve nakliyatta tercihiniz
10 yılı aşkın bir süredir, İstanbul içi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu 10 yılı aşkın sürede işini bilen ,güvenilir, başarılı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve evden eve nakliyatta usta bir firma olmayı başardık. Evden eve ve ofisten ofise konusunda ambalajlı paketleme, hasara karşı önlem ve güvenli çalışmak prensibimiz oldu.Uzman ekibimiz eşyalarınızın nasıl taşınması gerektiğini tespit edip gerekli ambalajlama ve güvenli paketleme hizmetlerini gerçekleştirdikten sonra sorunsuz bir nakliyat hizmeti vermek için çalışmaktadır.istanbul nakliyat firması olarak sizleri güvenilir bir sisteme taşıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

bakırköy nakliyat

evden eve nakliyat - istanbul nakliyat - şehirler arası nakliyat - bağcılar nakliyat

evden eve nakliyat – istanbul nakliyat – şehirler arası nakliyat – bağcılar nakliyat

Garantili ve siğortalı hizmet sunan firmamızı evden eve nakliye hizmetinde tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın montajı, eşyalar için koli tedariği, paketleme ve amlajlaması, vede eşyaları yeni taşındığınız evinizde yerlerinin tertip ve düzeni firmamız tarafından ekstra bir ücret alınmadan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İstanbul  bakırköy evden eve nakliyat firmalarının arasında öncü kuruluşumuz grup nakliyat taşımacılık sektöründe bir çok hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat başta olmak üzere ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, fabrika taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, fuar taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve tüm nakliye hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul bağcılar ilçemizde bulunan firmamız öncelik olarak İstanbul Anadolu yakası evden ve nakliyat ve İstanbul Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlamıştır daha sonra genişlettiği araç filosu ile türkiyenin 4 bir yanına hizmet sunarak bir marka haline gelmiştir.

Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve değer verdiğiniz eşyalarınızı güvelir bir şekilde taşımaktır.
İSTANBUL’DA HİJYENİK BİR ÇALİŞMA İLE TAŞİNMADA OLUŞAN “HASARİNİZİ” KARŞİLAMAKTAYİZ.

Hijyenik bir nakliye çalişmasi için en önemli etkenlerden biri ambalaj mazemeleri’dir.Değerli müşterilimize nakliye’nin olmazsa olmazi olan hijyen konusunu sizlere biraz bahsetmek isteriz.Firmamiz sizlere iyi bir nakliye hizmeti verdiğinin kaniti olan ve diğer firmalardan bir adım öne taşiyan bu konuyu kısaca bahsetmek isteriz nakliye firmamiz evinize geldiğinde mutfak gereçlerini topladiktan sonra koltuk ve yataklarini ambalaj mazemesine sarmaya başlamadan önce ilk olarak koltuklariniza streç atarak daha önceden başka bir nakliyede kullanilmiş olan kalin ve kaliteli baloncuklari kullanmadan bu işlemi gercekleştirir ve herhangi bir temas’ta bulunmamiş sifir bir ambalaj mazemesi kullanimi yaratir buda bizi diğer firmalardan bir adım önde tutmasidir.hijyen kurallarina uygun olan özvatan evden eve nakliyat sizlere daima iyi bir nakliye sunacağina ilke edinmiş dost’tur. Nakliyat Şirketleri arasinda kısa sürede ilk 10 girmeyi başaran firmamiz kalite ve güvenilir bir firma olmasinin yani sira bu ilk 10 taplosuna girmasinin sebeblerinden biride müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirmekte olmamizdir.Şirketimiz evden eve nakliyat esnasinda oluşan hasarlari sizleri yormadan stres yaşatmadan ayni gün içerisinde sizlerin hasarini gidermekte olup ve sizlere yeni evinizde mutlu şekilde olmanizi sağlar.
EVDEN EVE NAKLİYE ‘DE FARKIMIZ ?
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almanız için firmamıza ulaşarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Garantili ve Siğortalı evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.
Evden eve nakliye hizmetinde firmamızı tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın değerine göre firmamız anlaşmalı olduğu siğorta şirketi ile iletişime geçerek eşyalarınıza siğorta yapılır.

Ücretsiz Koli Tedariği Sağlıyoruz.
Fimazmız eşyalarınızı yerleştirmeniz için ücretsiz olarak koli tedariğinizi tarafınıza sağlamaktadır.

Eşya Montaj İşlemlerini Ücretsiz Yapıyoruz.
Evden eve taşımacılıkda uzmanlaşmış personelim tarafından mobilyalarınız ve sökülüp takılması için ustalık gerektiren eşyalarınız firma personelimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Eşyalarınızı paketliyoruz ve Ambalajlıyoruz.

Eşyalarınızı Güvenle Taşıyoruz.
Eşyalarınız paketlenip ambalajlandıkdan sonra eşya taşımakta uzman personellerimiz tarafından kapalı kasa araçlarımıza dikkatle yerleştirilir ve yeni adresinize doğru yola çıkılır.

Eşyalarınızı Yeni evinizde istediğiniz düzene göre yerleştiriyoruz.
Yeni adresinize güvenle ulaşan eşyaalrınızın personelimiz tarafından montaj işlemleri yapıldıktan sonra eşyalarınızı istediğiniz düzende yerleştiriyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

bağcılar evden eve nakliyat

Nakliyat

Root Warez